Ontdekdenatuur.nl

0900-3844514(25ct p/m)

Zeeland arrangement - Weekend of Midweek in Noord-Beveland

Overdag genieten van al het moois in Zeeland, zoals de kust, het strand, prachtige fietsroutes, heerlijk wandelen,.. en 's avonds genieten van de gastvrijheid in het hotel. Dit kan een lang weekend zijn, maar een midweek is ook mogelijk. Dus een aanrader in Zeeland.

Hotel Kroon
4-daags Zeeland arrangement - Weekend of Midweek in Noord-Beveland

Overdag genieten van al het moois in Zeeland, zoals de kust, het strand, prachtige fietsroutes, heerlijk wandelen,.. en 's avonds genieten van de gastvrijheid in het hotel. Dit kan een lang weekend zijn, maar een midweek is ook mogelijk. Dus een aanrader in Zeeland.

Heerlijk fietsen en wandelen

De omgeving is een waar paradijs voor zowel de wandelaar als voor de fietsliefhebber.
Zo kunt u heerlijk fietsen door de polders, langs de zeedijken, een rondje om het Veerse Meer of om Oosterschelde (beide ong. 60km.) en genieten van de fantastische vergezichten. Maar wandelen door de inlagen, en langs de Oosterschelde behoort ook tot de mogelijkheden.
Heeft u vragen over de omgeving, wij zullen u graag hierover informeren. Kortom in HCR de Kroon kunt u (h)eerlijk genieten van de Zeeuwse gastvrijheid.

Het hotel

Hotel, Café, Restaurant de Kroon*** is gelegen in Wissenkerke, op het eindeloze eiland Noord-Beveland, centraal in Zeeland. Gelegen op een steenworp afstand van het Nationaal Park de Oosterschelde en het Veerse Meer is slechts op 2km afstand. De historische steden zoals: Zierikzee, Veere, Goes en Middelburg liggen op ongeveer 18 km afstand.

Het hotel telt 11 kamers (2-éénpersoonskamers, 7-tweepersoonskamers en 2 gezinskamers), allemaal modern en comfortabel ingericht en voorzien van eigen douche, toilet, kleurentelevisie en internet (gratis). Uw fiets kunt u stallen in onze afgesloten fietsenstalling. Mocht u Zeeland komen verkennen op een electrische fiets, kunt u deze natuurlijk ook bij ons opladen. Na het ontbijt, misschien eerst nog een kopje koffie op ons terras, kan de dag beginnen.

’s Avonds serveren wij u, in ons knusse restaurant, een heerlijk 3-gangen diner. U heeft altijd een keuze uit 2 voorgerechten (meestal vis of vlees), en een keuze uit 2 hoofdgerechten (vis of vlees).
Onze kok zal zijn uiterste best doen om het diner aan te passen naar uw speciale wens of dieet.
Voor het slapen gaan nog even relaxen in ons café, speel een spelletje biljart, een potje kaarten of verwen uzelf met een lekker speciaal biertje (keuze uit 50 soorten) of een ander drankje.

Dit 4-daags Zeeland arrangement is inclusief:
    • 3 overnachtingen
    • 3 x ontbijt
    • 3 x driegangen keuzemenu (vis of vlees)
    • een kopje koffie meteen zakje noord beverland chocolaatjes
    • een fietsroutekaart
    • glas maandbier
    Prijs: € 213,25 p.p. op basis van 2 personen op een standaard kamer.

    * Een verlengingsnacht, inclusief ontbijt en diner bedraagt: € 63,25 per persoon

    Toeslagen:
    • éénpersoonstoeslag € 5.00 p.p.p.n. (op een 1 persoonskamer)
    • éénpersoontoeslag € 15.00 p.p.p.n. (single use op een 2 persoonskamer standaard)
    • luxe kamertoeslag € 5.00 p.p.p.n.
Andere mogelijkheden
    Prijzen op basis van 2 personen op een standaard kamer
    3 daags (2 nachten) € 148,50 p.p.
    4 daags (3 nachten) € 213,25 p.p.
    5 daags (4 nachten) € 279,00 p.p.
    6 daags (5 nachten) € 341,75 p.p.

    De prijs van dit 4-daags Zeeland arrangement is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Reviews

Er zijn 14 reviews gegeven. De gemiddelde score is 8.4.

9

Aangename vakantie in een goed hotel met een zeer lekkere keuken.
De natuur is er prachtig met overal goede fietspaden.
Enkel één minpuntje, de fietsstalling met soms 22 fietsen was véél te
klein

LucDeMaeseneire
2010-06-19 08:56:02

9

We hebben henoten van onze vakantie. Vriendelijke bediening. Alleen de te steile en smalle trap naar de kamers was een negatief punt.

Anoniem
2010-07-18 20:23:35

8

prima prijs kwaliteit
vriendelijke ontvangst

Anoniem
2010-08-20 23:50:39

7

Omgeving zeer mooi
Hotelkamers prima zeer vriendelijk personeel
Eten iets minder ,was vooral veel , en elke dag frieten is iets te veel van het goede

A.Glassee
2010-08-23 13:55:01

8

Wij geven een acht, we hebben het goed gehad, het was gezellig, en de verzorging was goed, bedankt voor het mooie plaatsje voor de fietsen en het opladen, en ook het warme water dat we elke morgen mee kregen
met een groet Wim en Joke de jager

WimdeJager
2010-06-20 20:58:27

9

Hotel de Kroon was erg goed verzorgd tevens was het menu wat wij kregen van uitstekende kwaliteit.Ook het personeel van de Kroon was vriendelijk.

P.van deVelden
2010-07-22 13:22:33

8

Fijne fietsvakantie.
Propere kamers, vriendelijk personeel en lekker eten.

MarcelPutzeys
2010-08-16 18:06:50

8

Hotel De Kroon, klein maar fijn.
Keurige kamer, prima ontbijt, heerlijk diner en leuke bediening.
Wij hebben een heerlijk weekend gehad.

G.B.Verholen
2010-09-27 22:10:37

8

We zijn niet gekomen wegens ongeval, maar van de andere vier hoorden we
dat het perfect was
Heel fijne kamers, en heel lekker eten.
Jammer alleen dat er geen lift is.
We komen nog eens terug.

J.vanRooij
2011-08-08 16:45:33

10

Gezellig hotel, met vriendelijk personeel. Leuk terras. Lekker eten.
Gastvrij voor fietsers.
Een echte aanrader voor fietsers die Zeeland willen verkennen.

J.van deVyver
2011-07-18 21:33:47

9

Vriendelijk onthaal, goede bediening

L.Van Wouwe
2011-06-29 12:51:06

8

prima

C.Wijnveen
2011-07-13 10:04:26

8

zijn heel tevreden over hotel De Kroon,mooie propere kamer,lekker en meer dan genoeg eten en altijd vriendelijke bediening.Om te fietsen was het prachtig,3 dagen mooi weer en geen drup regen,wij komen zeker nog eens terug.

NoelDe Smedt
2011-07-24 08:43:48

9

PRIMA ONTVANGST, NETTE KAMERS, GOEDE KEUKEN EN GOEDE SERVICE, IEDEREEN HEEL VRIENDELIJK, ZEKER EEN AANRADER.
FIETSVRIENDELIJKE OMGEVING.
GOED DAT MEN DE FIETSEN KAN STALLEN IN EEN AFGESLOTEN RUIMTE AL IS DIE SOMS NOGAL OVERBEZET.

Anoniem
2011-09-04 11:47:14

Informatie aanvragen
Bel me nu

0900-3844514(25ct p/m)

twitter