Familiekamer: De Familiekamers zijn allen voorzien van twin- bedden, een badkamer met bad/ douche en toilet, televisie, telefoon, bureau, kledingkast, guestsupplies, roomservice, koffie/thee faciliteiten en een bedbank voor maximaal 2 kinderen. De Familiekamers op de begane grond beschikken over een terras, deze kunnen gasten reserveren tegen een meerprijs van € 20,00 per nacht.
Familiesuite: De Familiesuites zijn allen voorzien van twin- bedden, een badkamer met bad/ douche en toilet, televisie, telefoon, bureau, kledingkast, guestsupplies, roomservice, balkon, minibar, koffie/thee faciliteiten, badjas met slippers en een bedbank voor maximaal 2 kinderen. De Familiesuites bevinden zich bijna allemaal op de 3e verdieping.
Het is een leuke combi om een nachtje in het hotel te verblijven en een dagje dierentuin. Wij vonden het eten in het hotel super goed !! De kamer vonden we voor 4 personen wel aardig maar de badkarmer stelt helaas niets voor. Het zwembad is erg leuk in het hotel maar er is 1 kleedhok en dat was erg nat en vies. Jammer. Wij hebben het verder erg leuk gehad.